![](https://efoni.gr/wp-content/uploads/2021/05/187244502_4304386899594542_5447969064267223265_n-768x432-1.jpg)
Ο συντονισμός των έργων για το αποχετευτικό δίκτυο αλλά και των έργων στις πυρόπληκτες περιοχές θα βρεθεί στο επίκεντρο ευρείας σύσκεψης που θα πραγματοποιηθεί αύριο (18/5) στις 14.30 μετά το μεσημέρι στο Δήμο Ραφήνας Πικερμίου με τις εταιρείες INTRAΚAT και ΑΚΤΩΡ.
Θα συμμετέχουν από πλευράς του Δήμου:
Ο Δήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς, οι Αντιδήμαρχοι κύριοι Παναγιώτης Καλφαντής και Σάββας Αραπκιλής καθώς και ο Διευθυντής Τεχνικής Υπηρεσίας κ. Στέργιος Φάτσης.
Από πλευράς ΟΛΡ θα συμμετέχει η Διευθύνουσα Σύμβουλος κ. Δέσποινα Γκικάκη.
Την ΕΥΔΑΠ θα εκπροσωπήσει η κ. Γεωργία Στεφανάκου Γενική Διευθύντρια Μεγάλων Έργων.
Από πλευράς «INTRAKAT» θα συμμετέχει ο κ. Θεόδωρος Μηλιώνης ενώ την εταιρεία «ΑΚΤΩΡ» θα εκπροσωπήσει ο Εκτελεστικός Πρόεδρος κ. Χρήστος Παναγιωτόπουλος.