![](https://efoni.gr/wp-content/uploads/2021/04/177819355_10158414085588353_8967378887307780714_n-526x490.jpg)
Ολοκληρώθηκε ακόμα μια πετυχημένη αιμοδοσία του Δήμου Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης με την πολύτιμη συνδρομή του κέντρου αιμοδοςίας του Γ.Ν. Ασκληπιείο Βούλας.
Η τράπεζα αίματος του Δήμου ενισχύθηκε με σχεδόν 70 μονάδες αίματος.
Ο Δήμαρχος της περιοχής με ανάρτησή του στο Facebook ευχαρίστησε το προσωπικό του Ασκληπιείου Βούλας, της Κοινωνικής Υπηρεσίας του Δήμου και κυρίως τους εθελοντές αιμοδότες για την πολύτιμη συνδρομή τους.