![](https://efoni.gr/wp-content/uploads/2022/02/273758952_302139225278728_9091020234860961459_n-799x490.jpg)
Τρεις διαφορετικές εστίες φωτιάς εμφανίστηκαν ταυτόχρονα σήμερα το μεσημέρι στην περιοχή της Αγίας Παρασκευής.
Από την πρώτη στιγμή στο σημείο βρέθηκε η Πολιτική Προστασία του Δήμου μας, ενώ κινητοποιήθηκαν πυροσβεστικές δυνάμεις, ενώ παρών ήταν και ο Δήμαρχος Αχαρνών, Σπύρος Βρεττός.
Ιδιαίτερη ανησυχία προκάλεσε το γεγονός, τόσο για τη χρονική στιγμή, όσο και για το ότι στο ίδιο σημείο το προηγούμενο Σεπτέμβρη είχε ξεσπάσει επανειλημμένα φωτιά.